حساب کاربری

لطفا از حروف a-z,A-Z,0-9 استفاده نمایید - حداقل 5 کاراکتر

حداقل 8 کاراکتر

Tab S9 دیرتر معرفی میشود

طبق گزارش جدیدی، سامسونگ ممکن است اوایل سال آینده در کنار سری گلکسی S23 تبلت پرچمدار جدیدی معرفی نکند. طبق این گزارش‌ها، غول فناوری همزمان با ابهامات اقتصادی جهانی، ظاهرا تصمیم گرفته تا معرفی و عرضه گلکسی تب S9 را به تعویق بیندازد، زیرا تقاضا برای تبلت‌ها کاهش پیدا کرده است.

به گفته نشریه The Elec، این شرکت قصد داشت توسعه سری گلکسی تب S9 را در دسامبر سال جاری آغاز کند. با این وجود، تبلت‌ها قرار است در اوایل سال آینده و احتمالا در کنار سری گلکسی S23 یا اندگی پس از آن معرفی می‌شوند. متاسفانه، ظاهرا شرایط کنونی بازار، سامسونگ را مجبور کرده تا تولید تبلت‌های خود را به تاخیر بیندازد.

البته ظاهرا این شرکت همچنان قصد دارد گلکسی تب S9 را سال آینده عرضه کند، اما جدول زمانی آن نامشخص است. شاید این محصولات در کنار نسل بعدی گوشی‌های تاشو و در اواسط سال ۲۰۲۳ معرفی شوند.

سامسونگ سری گلکسی تب S8 را در کنار گوشی‌های سری گلکسی S22 در فوریه امسال معرفی کرد. این تبلت‌ها ۱۸ ماه پس از سری گلکسی تب S7 که آگوست ۲۰۲۰ وارد بازار شده بودند، معرفی شدند. غول فناوری در سال ۲۰۲۱ هیچ تبلت پرچمدار را روانه بازار نکرد، زیرا تقاضا پس از افزایش در طول همه‌گیری کاهش یافت. اما با بهبود شرایط جهانی، انتظار می‌رفت تا اوایل سال آینده تبلت‌های سری گلکسی تب S9 روانه بازار شوند.

اما با وجود موانع اقتصادی بسیار زیاد، بازار در حال تجربه رکود دیگری است. شرکت تحقیقاتی DSCC پیش بینی کرده بود که بازار جهانی تبلت‌ها در سال جاری ۸ درصد کاهش پیدا خواهد کرد، هرچند نسبت به مدل‌های پریمیوم خوش‌بین بود. این شرکت افزایش ۲۲ درصدی عرضه تبلت‌های پریمیوم را تخمین زد. اما سامسونگ محتاط است و به همین دلیل شاید طرفداران باید بیشتر منتظر یک تبلت اندرویدی برتر جدید باشند. با این وجود، باید منتظر اخبار بیشتری باشیم.

علاوه بر این، سامسونگ همچنین در حال کار روی گلکسی تب S8 FE است که اخیرا نتایج بنچمارک آن فاش شده بود.

_0384
درباره ما
ارسال دیدگاه
ارتباط با ما
تهران - خیابان حافظ پایینتر از جمهوری مجتمع علائدین 3 طبقه چهارم واحد 406
02191017172
info@samsungisland.ir
مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
X