حساب کاربری

لطفا از حروف a-z,A-Z,0-9 استفاده نمایید - حداقل 5 کاراکتر

حداقل 8 کاراکتر

چه مدل گوشی هایی اپدیت اندروید ۱۳ دریافت میکنند؟

این گوشی‌های گلکسی تا پایان سال ۲۰۲۲ نسخه نهایی رابط کاربری One UI 5.0 مبتنی بر اندروید ۱۳ را دریافت می‌کنند.

سامسونگ سخت در تلاش است تا نسخه نهایی رابط کاربری One UI 5.0 مبتنی بر اندروید ۱۳ را برای دستگاه‌های گلکسی خود آماده کند و در چند هفته گذشته، برخی کاربران به نسخه بتا آن دسترسی داشته‌اند. با این حال، کاربرانی که نمی‌خواهند به برنامه بتا آن بپیوندند، باید کمی بیشتر منتظر بمانند تا آخرین تغییرات و ویژگی‌های جدید این رابط کاربری را تجربه کنند. حالا لیست جدیدی منتشر شده که نشان می‌دهد کدام دستگاه‌ها تا پایان سال ۲۰۲۲، نسخه نهایی و پایدار One UI 5.0 را دریافت خواهند کرد.

سامسونگ تا پایان سال جاری، به‌روزرسانی پایدار رابط کاربری One UI 5.0 مبتنی بر اندروید ۱۳ را برای سری گلکسی S21 و S22، گلکسی زد فولد ۳ و زد فولد ۴ و گلکسی زد فلیپ ۳ و زد فلیپ ۴ منتشر خواهد کرد. تمام این گوشی‌ها، دستگاه‌های پرچمدار سامسونگ هستند که قرار گرفتن آن‌ها در اولویت دریافت این به‌روزرسانی کاملا قابل انتظار است، اما برای کاربران گوشی‌های غیر پرچمدار نیز خبرهای خوبی وجود دارد.

ظاهرا سامسونگ قصد دارد به‌روزرسانی One UI 5.0 را تا قبل از سال ۲۰۲۳ برای مشتریان گوشی گلکسی A53 نیز ارائه کند.

بنابراین لیست دستگاه‌هایی که طبق این گزارش تا پایان سال ۲۰۲۳ این به‌روزرسانی را دریافت خواهند کرد، به شرح زیر است:

  • سری گلکسی S21
  • سری گلکسی S22
  • گلکسی زد فولد ۳
  • گلکسی زد فولد ۴
  • گلکسی زد فلیپ ۳
  • گلکسی زد فلیپ ۴
  • گلکسی A53

سری گلکسی A5x از موفق‌ترین محصولات میان رده سامسونگ محسوب می‌شود و این شرکت مدل سال ۲۰۲۲ آن را با وعده ارتقا سیستم عامل اندروید تا چهار سال عرضه کرد. گلکسی A53 با رابط کاربری One UI 4.1 مبتنی بر اندروید ۱۲ عرضه شده بود که با این وجود، One UI 5.0 اولین به‌روزرسانی سیستم عامل اصلی آن خواهد بود.

به‌نظر می‌رسد که گلکسی A53 تنها گوشی میان رده سامسونگ خواهد بود که تا قبل از سال ۲۰۲۳ اندروید ۱۳ و رابط کاربری One UI 5.0 را دریافت می‌کند. با این حال، باید اشاره کرد که برنامه‌های مربوط به ارائه به‌روزرسانی‌های آینده همیشه تغییر می‌کنند، بنابراین شاید در آینده اخبار خوبی درباره سایر گوشی‌های میان رده این شرکت و به‌روزرسانی نرم‌افزاری آن‌ها منتشر شود.

_0384
درباره ما
ارسال دیدگاه
ارتباط با ما
تهران - خیابان حافظ پایینتر از جمهوری مجتمع علائدین 3 طبقه چهارم واحد 406
02191017172
info@samsungisland.ir
مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
X